Kuru Buz Nerede Satılır – Hangi Marketlerde Var?

Kuru buz, kimyaya yönelik ürünler satılan mağazalarda, Online satış kanallarında satılan ve bulunması kolay bir malzemedir. Kimya ürünleri satılan toptancılardan doğrudan da alınabilmektedir. Online alışveriş üzerinden kuru buz almak istiyorsanız birçok farklı online satış kanalından faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte genellikle kuru buz ürünleri kilo bazında satılır. Toptan marketlerde çoğunlukla 10 kilo ve üzerine satış yapılır. Kuru buz fiyat araştırması yapanlar için söylemek gerekirse 10 KG ve üzeri satış yapılıyor.

Kuru Buz Nereden Alınır?

Kuru Buz Nereden Alınır

Kuru buz doğrudan tedarikçilerinden satın alınır. Kuru buzu tedarikçisinden satın almak en ekonomik yoldur. Yerel tedarikçiler genellikle market toptancılarının olduğu yerlerde hizmet verir. Toptan satış ile birlikte kilo bazında satışı da mümkündür. Günlük alışverişlerimizi yaptığımız marketlerden kuru buz temin etmek güç olabilir. Bunun yerine gıda toptancılarının olduğu merkezlere gitmek daha sağlıklıdır. 

Online alışveriş kanalları ile satılan kuru buzlar strafor içerisinde teslim edilir. Strafor içerisinde kuru buz 3 gün kadar dayanabilir. Bu nedenle online alışverişte nakliyat sürecini de göz önünde bulundurmalısınız. 3 günden uzun nakliyat sürecinde kuru buzu istediğiniz ağırlıkta teslim alamayabilirsiniz.  

Kuru Buz Hangi Marketlerde Var?

Kuru buz perakende hizmet veren maddelerde bulunması zor bir maddedir. Kuru buz satın almak için mahalle aralarında bulunan marketlerden hizmet alamayabilirsiniz. Bununla birlikte dondurulmuş ürünleri çeşitlenmiş olan marketlerde kuru buz olma ihtimali de vardır. Kuru buzu toptancısından almak daha az maliyetli ve kolaydır. Online alışverişte kuru buzun nakliyatının ne kadar sürecini göz önünde bulundurarak sipariş vermelisiniz. 

SSS

Kuru buzu nerede bulabilirim? 

Kuru buzu yerel tedarikçilerde, online satış kanallarında, toptan ürün satan büyük marketlerde bulmak mümkündür. Dondurulmuş ürün çeşitliliği olan marketlerde de kuru buz bulmak mümkündür. Kilo bazında satışı yapılmaktadır. 

Kuru buz kaç gün? 

Kuru buz oda sıcaklığında olan bir ortamda yaklaşık 2 gün boyunca dayanabilir. Strafor içerisinde saklanan kuru buz ise yaklaşık 3 gün buharlaşmadan dayanabilmektedir. 

Kuru buzu kimler alır? 

Kuru buz nakliyat alanında faaliyet gösterenler, laborantlar, kutlama ve kokteyl yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Soğuk taşıma süreçlerinde özellikle kullanılan bir maddedir.  

ivof.com
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare