Kuru Buz

985,00

Ürün incelemesi

Görünümü

Beyaz, buz benzeri katı

Kokusu

Kokusuz

Tadı

Tadı yok

Erime Noktası

Katı halden doğrudan gaz haline geçer

Yanıcılık

Yanıcı değil

Çözünürlük

Suda az çözünür, bazı organik çözücülerde çözünür

Tepkimeler

Bazlarla tepkimeye girer, asitlerle tepkimeye girmez

Kategori

Kuru buz fiyatı ortalama kg başına 100 TL’dir. Gıda ve nakliyat sektöründe kullanıldığından çeşitli toptancılarda bulmak mümkündür.

(1 Kullanıcı Yorumu)
Ürün puanı #1 Kategori Gıda Aroması
Favoriye EkleAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Karşılaştır

Kuru Buz 1 KG Fiyat

Kuru buz 1 kg fiyat aralığı 90 ile 200 TL arasındadır. Kuru buz satın alınırken nakliyat süreci de göz önünde bulundurulmalıdır. Strafor yardımı ile 3 gün boyunca kayıp olmadan taşınması mümkün olsa da ufak oranda ağırlık kayıpları normal karşılanmaktadır. Kuru buzun fiyatı üzerinde aracı kurumlardan hizmet alınması da etkili olmaktadır. Doğrudan toptancısından almanız halinde kuru buzun kilosunu 90 TL’ye kadar alabilirsiniz.

Kuru Buz Migros

Kuru buz Migros benzeri zincir marketlerde bulunmamaktadır. Dönemsel olarak aktüel ürün kategorisinde dondurucularda gelebilse de çoğunlukla kuru buz bulmak mümkün değildir. Kuru buz hem nakliyat sürecinin zorluğu hem de kısa korunma süresi nedeniyle marketler tarafından tercih edilmemektedir. Marketler yerine toptancılara başvurarak kuru buz ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kuru Buz Fiyatı

Türkiye genelinde 90 TL ile 250 TL arasında 1 kg kuru buz almak mümkündür. Toptancılar yerine online alışveriş kanallarını kullanacaksanız nakliyat süreçlerini de hesaba katmanız gerekir. Kuru buzu satan yerlerde dondurucu kapasitesi oldukça büyük dolaplar bulunur. Günlük alışveriş yaptığınız marketlerde kuru buz bulmanız güçtür.

Mado Kuru Buz Fiyatı

Mado kuru buz fiyatı şube bazında değişkenlik göstermektedir. 150 TL’den başlayan fiyatlar ile kuru buz temin etmek mümkündür. Mado şubelerinin her birinde de kuru buz bulunmayabilir. Kuru buz temin ederken ulaşım durumunu göz önünde bulundurmalısınız. Kuru buzdaki hacim kaybını ulaşım sürecine göre hesaplamalısınız. Hedef konuma vardığınızda elinizde kütle bazında aldığınızdan çok daha azı kalmaması için kuru buzu strafor ile koruyarak taşıyabilirsiniz.

 

 

1 Kullanan Yorumları

5.0 Üzerinden 5
1
0
0
0
0
Yorum
Hepsi En Yararlı Yüksek Puan Düşük Puan
 1. Sehtap

  Geçen hafta dondurma partisi verdim, kuru buz sayesinde dondurmalar erimeden saatlerce dışarıda durabildi

  Beğen(0) Beğenme(0)You have already voted this

  Yorum Ekle

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ivof.com
  Logo
  Compare items
  • Total (0)
  Compare