Push Up Sütyen Ne Demek?

Push up sütyen modelleri pek çok kadın iç çamaşırı markasında bulabileceğiniz seçeneklerdir. Göğüsleri toparlama ve daha dik gösterme amacıyla kullanılır. Dik ve büyük bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Renk ve tasarım skalası oldukça geniştir.

Standart sütyen tasarımına sahip olan modellerin yanı sıra abiye ya da benzeri kıyafetlerin altına giyilebilecek straplez modeller de mevcuttur. Kaliteli iç destek yapısı ile sarkmış ve küçük göğüslerin yukarı yönlü dik durmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda göğüsleri toparlayıcı etkisi olduğu da söylenir.

Yarı Push Up Sütyen Ne Demek?

Push Up Sütyen

Yarı push up sütyen modelleri göğüslerin üst kısmını açıkta bırakır.  İç ve alt kısımda yer alan destekleyici tasarımı ile göğüslerin daha dik ve büyük görünmesine yardımcı olur. Standart modellerin yanı sıra fantezi kategorisinde tasarımlar da mevcuttur. Dantelli, düz, askılı veya askısız olarak tercih edebileceğiniz yarı push up modeller göğüslerin çok daha hacimli görünmesinde oldukça etkilidir. Özellikle de yaz aylarında dekolteli elbise giymek isteyenler tarafından tercih edilir.

Dolgulu Sütyen Nedir?

Sütyen modelleri dolgulu ve dolgusuz olarak ikiye ayrılır. Dolgulu modellerim iç kısmında destek mevcuttur. Konforlu kullanım vadeden bu destekler göğüslerin daha yukarıda ve dik görünmesine yardımcı olur. İç kısımda yer alan süngerimsi yapıya sahip desteklerle daha güzel ve hacimli göğüs görüntüsü oluşturur.

Göğüsleri küçük olan ya da sarkmış, sarkmaya müsait olan kadınlar tarafından sıkça tercih edilen modellerdir. Dolgulu sütyenlerde kumaş, tasarım ve benzeri ayrıntılar da değişir. Tam dolgulu ya da yarım dolgulu şekilde sunulan modelleri göğüs büyüklüğü ve ihtiyacınız kapsamında değerlendirebilirsiniz.

Destekli ve Dolgulu Sütyen Farkı

Destekli ve dolgulu sütyen modelleri kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilir. Destekli modellerin iç kısmında kauçuk, sıvı ya da sünger malzemesinden elde edilen bir dolgu mevcuttur. Bu malzeme yastık görevi görerek göğüsün daha yukarı yönlü ve hacimli durmasını sağlar. Destekli modellere halk arasında dolgulu adı da verilir. Bu noktada dolgulu ve destekli sütyen arasında herhangi bir fark olmadığını belirtmek mümkündür.

Push up sütyen kimler kullanabilir?

Push up sütyen modelleri özel tasarıma sahiptir. Göğüslerin daha dik ve büyük görünmesini destekler. Göğüsleri küçük, sarkık olan kadınlar tarafından destekleyici olarak tercih edilebilir. Standart destekli sütyen modellerinden farklı olan tasarımı ile özellikle de sarkmış göğüs konusunda toparlayıcı etkiye sahiptir. Yaş fark etmeksizin ihtiyaç duyan tüm kadınlar tarafından kullanıma uygundur.

Pop up sütyen ne demek?

Pop up sütyen modelleri halk arasında destekli sütyen modelleri olarak da bilinir. Göğüsleri küçük olan kadınlar tarafından yoğun ilgi gören bu sürünler iç çamaşırı türleri arasındadır. Göğüslerin alt kısımdan desteklenmesi ve daha büyük, hacimli görünmesini sağlayan bir tasarıma sahiptir. Demir ve benzeri rahatsız edici malzemeler içermediği için konforlu bir kullanım vadeder. Dolgulu, balenli ve straplez görünümlüdür.

Lol up sütyen ne demek?

Lol up sütyen modelleri göğüsleri içerisinde alacak daire şeklinde destekleyici olarak tasarlanan iç çamaşırlarıdır. Dolgulu ve kaplı tasarlanan bu modeller askı detayına sahiptir. Askıları tasarım olabilirken düz de olabilir. Lifting etkiye sahip olan lol up sütyenler küçük ya da sarkık göğüslere sahip kadınlar tarafından yoğun ilgi görür.

Penti push up ne demek?

Push up sütyen modelleri Penti markasında mevcuttur. Markanın en çok tercih edilen push up sütyenleri destekleyici etkiye sahiptir. Göğüsleri alt kısımdan destekleyen tasarımı ile daha belirgin, hacimli ve büyük görünüm vadeder. Farklı ölçü ve tasarıma sahip modeller arasından kullanım tercihinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

ivof.com
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare